A je to tu znovu: Němci prchají před uprchlíky do ciziny. Tentokrát do...

12.08.2016 11:21

Němci se snaží utéci před muslimy. Jak píše server Echo24.cz, opouští obyvatelé Spolkové republiky zemi a usazují se v levnějším Maďarsku. A to proto, že nechtějí za sousedy muslimy.

A je to tu znovu: Němci prchají před uprchlíky do ciziny. Tentokrát do...
Foto: wikipedia
Popisek: Německá vlajka.
reklama

Server Hungary Today zájem Němců o Maďarsko potvrzuje. Podle něj se do země sice stěhovali už dříve, nyní je však nárůst viditelnější a důvody konkrétní. Němci zkrátka unikají před vstřícnou migrační politikou kancléřky Angely Merkelové. 

Do Maďarska přitom míří až 80 procent Němců, kteří se k opuštění země rozhodnou. Důvodem jsou nízké ceny nemovitostí i německá komunita. U Balatonu už je prý na třicet tisíc Němců. „Lidé říkají, že v Německu je čím dál horší situace,“ uvádí Ottmar Heide z realitní kanceláře působící u Balatonu. Maďarsko oproti Německu podle něj chrání zemi ploty proti muslimům, narušitelům i ekonomickým migrantům. 

Původní text ZDE.

Mezi příchozími do Maďarska jsou například Valentin a Jennifer Duräderovi. Uvedli, že jsou křesťané a nechtějí muslimské sousedy. „Mají jinou kulturu a jsou agresivní. A to nemůžeme akceptovat,“ říká pár. 

ParlamentníListy.cz pak již včera informovaly o tom, jak Andre a Carola Griesbachovi emigrovali dobrovolně z Německa do Ruska. Na východ se vydali i se svými dvěma dcerami a čtyřmi vnoučaty. I oni opustili spolkovou republiku z důvodu bezpečnosti.

„Lidé po celém světě si myslí, že v Německu vládne demokracie. Tak to ale bohužel není. Současné Německo je morálně zkažená země a naše společnost je naprosto rozvrácená. Naopak ruská společnost je na tom mnohem lépe. Putin je ideální příklad vůdce,“ uvedl Griesbach.

Původní text ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Do čeho se řítíme... V Itálii na Vánoce nesmí nic! Od Klause udeřilo

14:41 Do čeho se řítíme... V Itálii na Vánoce nesmí nic! Od Klause udeřilo

Česko se ve čtvrtek přesunulo ze čtvrtého do třetího stupně rizika. S omezeními se tak otevřely obch…