A o čem se po dnešních Otázkách bude hovořit? O tom, jak Moravce vyhnali ze studia

29. 11. 2015 14:39

Rozhozený Václav Moravec, tedy takový, jak ho neznáme. Kuriózní chvilku zažil v neděli ve svém pořadu Václav Moravec a jeho dva hosté, ekonomové Jan Švejnar a Pavel Kysilka. Otázky totiž narušil automatický systém provádějící test evakuačního systému.

A o čem se po dnešních Otázkách bude hovořit? O tom, jak Moravce vyhnali ze studia
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátor Otázek Václav Moravec
reklama

Zrovna se řešily ekonomické dopady migrace, když se ve studiu ozvalo hlasité pípání a kupodivu, na české veřejnoprávní televizi, hlášení v anglickém jazyce „Attention please, this is test of evacuation system“, znamenající „Pozor, probíhá test evakuačního systému“.

Zprvu se celé trio očividně leklo, ale ve chvíli, kdy si všichni uvědomili, že se až zas tak nic vážného neděje, pokračovali v diskusi dále. Moravec, který se společně s hosty marně pokoušel hlášení přehlušit, se ještě několik minut pokoušel diskusi vést.

Až po šesti minutách, kdy hluk nepřestával, ba naopak se spíše zvyšoval, se moderátor, kterého už téměř nebylo slyšet, omluvil za technickou poruchu a Česká televize místo Otázek Václava Moravce zařadila půlhodinové zpravodajství z regionů.

Moravec ještě několik vteřin před nucenou pauzou zavtipkoval: „Ukazuje se, že je potřeba evakuovat nejenom Žižkovskou věž, ale i celou Evropu,“ a pak už jen upozornil, že se omlouvá za technické problémy.

Při pokračování pořadu po třinácté hodině oblíbený moderátor vysvětlil, že porucha byla na elektroinstalaci a pokračoval druhou částí, už s novými hosty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jzd
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jak se informace o žádosti Zemana k BIS dostala do Českého rozhlasu? Zdeněk Zbořil se dívá do zákulisí

18:37 Jak se informace o žádosti Zemana k BIS dostala do Českého rozhlasu? Zdeněk Zbořil se dívá do zákulisí

Politolog Zdeněk Zbořil se vyjádřil ke sporu BIS a Hradu ve věci informací o ruských agentech působí…