A v landsmanšaftu zavládlo hrobové ticho... Sítí se šíří výsměch poraženému Hermanovi

13.10.2018 20:06

Exministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) propadl v senátních volbách na Chrudimsku. Porazil jej kandidát ODS, starosta Havlíčkova Brodu Jan Tecl. A na internetu se hned objevily komentáře.

A v landsmanšaftu zavládlo hrobové ticho... Sítí se šíří výsměch poraženému Hermanovi
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Daniel Herman
reklama

„Pan exministr Herman tak bude moci nadále navštěvovat sjezdy své oblíbené nevládní organizace pouze coby funkcionář KDU-ČSL, nikoliv jako ústavní činitel ČR. Což mu přejme,“ poznamenal k porážce Daniela Hermana občanskodemokratický poslanec Jan Zahradil.

„Po oznámení výsledků senátních voleb zavládlo v landsmanšaftu hrobové ticho,“ napsala pak na svém facebookovém profilu také Karolina Stonjeková.

Ministr kultury české vlády Daniel Herman (KDU-ČSL) jako první vrcholný zástupce české vlády po 2. světové válce přijel osobně pozdravit sudetské Němce na jejich sjezd do Norimberku. A to v roce 2016.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bobošíková? Tak to je otevřené vyhlášení války, bije na poplach senátor Smoljak. Zpražila jej novinářka ze slavné rodiny

22:11 Bobošíková? Tak to je otevřené vyhlášení války, bije na poplach senátor Smoljak. Zpražila jej novinářka ze slavné rodiny

Novinářce Lucii Groene Odkolek ruply nervy nad facebookovým výlevem senátora Davida Smoljaka (STAN),…