ANO devět, ČSSD dva. První součty krajských voleb opravdu nevypadají pro oranžové dobře

08.10.2016 16:06 | Zprávy
autor: mp

Po sečtení desetiny okrsků vede hnutí ANO v devíti krajích a ČSSD ve dvou. Po jednom z regionů vítězí KDU-ČSL a Starostové pro Liberecký kraj.

ANO devět, ČSSD dva. První součty krajských voleb opravdu nevypadají pro oranžové dobře
Foto: Hans Štembera
Popisek: Na ministerstvu vnitra byla vylosována čísla, kterými jsou označeny hlasovací lístky pro nadcházející volby do zastupitelstev krajů

Účast zatím byla 33,49 procenta. Výsledky plynou z údajů na volebním serveru, píše ČTK.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Jak je možné, že vás jako europoslance nepustili do budovy?

Napsal jste, že jste do budovy Evropského parlamentu ve Štrasburku nedojel. Přístup blokovala policie. To jako nepustili ani další? Nebo myslíte, že to vás jako kritika nepustili účelově? Jak je to vůbec možné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavlovo „přepadení vlády“. Kolář se vložil do sporu a schytal to

20:35 Pavlovo „přepadení vlády“. Kolář se vložil do sporu a schytal to

Že prezident Pavel dorazí na jednání vlády? Podle bývalého hradního protokoláře Jindřicha Forejta to…