ANO řeklo NE alkoholu, jásá místopředsedkyně sněmovny. Zaskočily ji však reakce poslanců

06.03.2014 18:21 | Zprávy
autor: lze

Místopředsedkyně sněmovny Jaroslava Jermanová z ANO si pochvaluje zákaz konzumace alkoholu v Poslanecké sněmovně v době konání schůzí. Právě ona v minulých dnech vyhrožovala, že bude kolegům dávat dýchat, za což sklidila posměch. Zákaz bude platit od pátku.

ANO řeklo NE alkoholu, jásá místopředsedkyně sněmovny. Zaskočily ji však reakce poslanců
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslava Pokorná Jermanová

„Vydání zákazu prodeje a konzumace alkoholu v době jednání Poslanecké sněmovny je skvělá zpráva. Velmi nepříjemně mě však překvapily reakce některých kolegů poslanců k tomuto tématu. Za poslední dva dny jsem se stala terčem různých narážek a poznámek. My však pouze plníme to, co jsme slíbili voličům před volbami,“ píše v tiskové zprávě.

Celé prohlášení místopředsedkyně Jermanové ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Imunita

Tvrdíte, jak imunita není fér. Souhlasím. Proč teda neusilujete o její zrušení? Nebo nevím o tom, že byste se o to jako vy nebo vaše strana kdy pokusili.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Topolánek si vzpomněl na pr*el. Kvůli slovům Leyenové

17:08 Topolánek si vzpomněl na pr*el. Kvůli slovům Leyenové

Napětí mezi Íránem, Izraelem a Spojenými státy vyvolalo rychlou reakci Bruselu. Předsedkyně Evropské…