Aby vám to v tom čínském zadku tolik nedrhlo. Vtipálci začali Zemanovi i Sobotkovi posílat indulonu

28.10.2016 11:16

Prezident Miloš Zeman a další tři politici vydali před pár dny velmi vstřícné prohlášení vůči Číně. Podle předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského bylo toto prohlášení tak směšné, až bylo vlastně nebezpečné, protože snížilo důstojnost těchto politiků. Někteří občané se však k prohlášení Zemana a spol. postavili svérázně. Na Hrad i do vlády posílají krém, aby to příště v čínském zadku lépe klouzalo.

Aby vám to v tom čínském zadku tolik nedrhlo. Vtipálci začali Zemanovi i Sobotkovi posílat indulonu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman a premiér Bohuslav Sobotka
reklama

„Čtyři čeští ústavní činitelé podepsali prohlášení na podporu Číny. A stejná čtveřice teď od recesistů dostává indulony, které mají pro příště zamezit tomu, aby to ve vztazích s touto zemí dřelo. Krémy na zadek tak dostávají prezident Miloš Zeman, premiér Bohuslav Sobotka, šéf Senátu Milan Štěch a předseda Sněmovny Jan Hamáček,“ píše server bulvárního deníku Blesk.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Dokazují to fotografie uveřejněné na sociální síti pod hashtagem 4indulony na sociální síti Twitter. Jsou na nich k vidění pověstné krémy a obálky s adresou Úřadu vlády, Hradu, Sněmovny a Senátu. Recesistickou akci rozjel muž, jenž vystupuje pod přezdívkou „starý mrzout“.

Celý text naleznete zde.

„Chlap v prostěradle jezdí po světě a vykládá lidem, že mají být tolerantní a slušní,“ vysvětluje Mrzout na videu, proč začal rozesílat indulonu. „Chtěl bych se jich zastat, protože dohlédnou dál než my. Nebylo by lepší se jako národ semknout a spíš jim to usnadnit? Rozhodl jsem se konkrétně pomoct, aby to příště tak nedrhlo,“ doplnil.

K akci se vyjádřil také mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček. Akci prý ani nezaznamenal. Na Hrad prý teď chodí stovky dopisů a děkují prezidentovi za to, jak se zachoval. Pan Mrzout se ovšem vyjádřil i k Ovčáčkovi. Podle občana je to nižší státní úředník, kterého by média měla ignorovat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tak pro vás jsou to blbci? Po brutální demonstraci v Praze udeřilo. Merkelová v březnu tvrdila toto

17:17 Tak pro vás jsou to blbci? Po brutální demonstraci v Praze udeřilo. Merkelová v březnu tvrdila toto

Předseda správní rady Institutu pro politiku a společnost Jan Macháček se na serveru Lidovky.cz roze…