Afghánští a syrští uprchlíci se v Německu servali. Takhle to dopadlo

01.08.2015 21:41 | Zprávy
autor: čtk, mp

Osm zraněných, včetně jedné ženy, si vyžádala dnešní hromadná rvačka mezi afghánskými a syrskými migranty ve stanovém utečeneckém táboře v Drážďanech. Proti rozvášněným účastníkům prudké bitky, mezi nimiž prý nechyběly ani ženy, musela zasáhnout policie, která zadržela 50 lidí. Podle webu listu Leipziger Volkszeitung se do boje zapojila stovka lidí.

Afghánští a syrští uprchlíci se v Německu servali. Takhle to dopadlo
Foto: thinkstock.com
Popisek: Uprchlíci z Afriky, ilustrační foto

Na místo dorazilo 14 hlídkových vozů a dvě zásahové jednotky s více než 50 těžkooděnci. Nasazen byl i jeden vrtulník. Teprve poté se policii podařilo situaci uklidnit. Co bylo příčinou střetu mezi oběma skupinami běženců, není zatím jasné. Vše prý ale začalo verbálními přestřelkami.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Co by měla podle vás EU udělat?

Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poslankyně STAN „vycestovala“. A Nerudová se smála, jak doběhla Okamuru

13:05 Poslankyně STAN „vycestovala“. A Nerudová se smála, jak doběhla Okamuru

Tomio Okamura zrušil parlamentní cestu do Bruselu, kde chtěly poslankyně STAN a Pirátů konferovat o …