Aktivista Martin Uhlíř, poslanec Ondráček, Ivan David či Jiří Pospíšil. Jílková namíchala výbušnou směs, řeč bude o ochraně Zemana

30.11.2016 13:55 | Zprávy

Je nutné zavést trest za hanobení hlavy státu? Jde o výchovu občanů nebo potlačení svobody slova? A byl by rok vězení přiměřeným trestem za urážku prezidenta? Tyto a další otázky padnou v zítřejším vysílání pořadu Máte slovo České televize. Moderovat bude jako vždy Michaela Jílková.

Aktivista Martin Uhlíř, poslanec Ondráček, Ivan David či Jiří Pospíšil. Jílková namíchala výbušnou směs, řeč bude o ochraně Zemana
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátorka pořadu Máte slovo Michaela Jílková

Diskutovat v pořadu budou exministr spravedlnosti a europoslanec za TOP 09 a Starosty Jiří Pospíšil, ředitel Občanského institutu Roman Joch či psychiatr a předseda spolku Nová republika Ivan David. Dorazí i samotný autor návrhu, poslanec KSČM Zdeněk Ondráček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

A vy neklidní nejste?

Vy jste v průzkumech dvouciferného výsledku nedosáhli vůbec a po posledních volbách jste vyprázdnili i lavice ve sněmovně. Jak vidíte budoucnost komunistů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pěkné výročí.“ Šídlo a další jásají nad koncem Varšavské smlouvy

14:13 „Pěkné výročí.“ Šídlo a další jásají nad koncem Varšavské smlouvy

Ministerstvo zahraničních věcí i Ministerstvo vnitra na X upozornili na 34. výročí od rozpuštění Var…