Ale paní Bradáčová... Co ta krátká sukně? zlobí se bulvár

2. 8. 2012 7:22

Deník Blesk kritizuje Lenku Bradáčovou za to, jaký outfit zvolila k příležitosti svého jmenování. Paní "Dokonalá" prý projevila nedostatek ve znalosti etikety, když zvolila kreaci, která se příčí formálnímu, pro takovou příležitost diktovanému dress codu.

Ale paní Bradáčová... Co ta krátká sukně? zlobí se bulvár
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr Pavel Blažek jmenoval Lenku Bradáčovou vrchní státní zásupkyní v Praze

V něm je totiž podle redakce deníku volba délky šatů a sandálů obutých na bosou nohu neomluvitelná. Že by i paní Dokonalá měla mezery ve společenském vzdělání, do nějž znalost etikety, dress code bezesporu patří? Ptá se Blesk.

Minisukně jsou prý tabu i při běžném chodu jejího úřadu, Bradáčová by měla raději na takovou délku šatů úplně zapomenout. Krátké sukně představují buranský přešlap i na vládě, v Parlamentu, v bankách, soudech a podobných institucích.

Tady jde o styling

Bradáčová vlastně zvolila špatně úplně všechno. A Blesk jí to spočítal: křiklavý vzor na šatech, páskové sandály obuté na bosou nohu, příliš krátká sukně a taška jako na nákup. I když Bradáčová se netají tím, že nakupuje nahodile v obchodech s konfekcí, to prý její trapas neomlouvá. Nejde tu totiž o kvalitu, ale o styling.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: adr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Ježíšmarjá, který idiot vám toto řekl?“ Prezident Zeman se nebývale silně rozčílil při rozhovoru s novináři. Zde je důvod

7:35 „Ježíšmarjá, který idiot vám toto řekl?“ Prezident Zeman se nebývale silně rozčílil při rozhovoru s novináři. Zde je důvod

Prezident Miloš Zeman poskytl rozhovor MF Dnes. Znovu v něm zaútočil na Senát, rýpl si do vrchního s…