Alexej Navalnyj jako nacista. Ruským internetem koluje zajímavé video, opozice ukazuje na Kreml, ten dává ruce pryč

22.04.2017 10:39

V Rusku se objevil film, vykreslující kritika současného režimu Alexeje Navalného jako nacistu. Informuje o tom server Echo24.

Alexej Navalnyj jako nacista. Ruským internetem koluje zajímavé video, opozice ukazuje na Kreml, ten dává ruce pryč
Foto: archív Vaše Věc
Popisek: Navalnyj

Podle něj měli snímek o Navalném možnost zhlédnout tento týden studenti Vladimirské státní univerzity. Kritik stávajícího režimu je v něm vylíčen jako nacionalista se sklony ke korupci. Snímek se však nezastaví pouze u těchto obvinění. Diváci se mohli doslechnout také o tom, že Navalnyj je ve skutečnosti nacista.

Celý text je ZDE

Ve videu nazvaném „Hitler 1945 / Navalnyj 2018“ je, jak server píše, například připomínána Navalného účast na nacionalistickém Ruském pochodu před několika lety. V samotném závěru snímku se pak postava Putinova kritika mění do siluety nacistického vojáka, kterého zachvátí plameny. Vypravěč při tomto výjevu divákům slibuje, že Navalného osud je zpečetěn, protože „politická mrtvola se začne rozkládat, jakmile zvedne ruku do nacistického pozdravu“.

Záběry z promítání filmu se později dostaly i na internet. Podle serveru zejména mladí Rusové došli velmi brzy k závěru, že za celým snímkem stojí lidé blízcí současnému prezidentovi Vladimiru Putinovi. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov však tyto spekulace popřel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…