Allahu Akbar! Ve Štrasburku došlo k brutálnímu útoku na židovského rabína

19.08.2016 15:02 | Zprávy
autor: spa

V hlavním městě Alsaska Štrasburku pobodal neznámý muž místního rabína. Údajně při útoku křičel Allahu Akbar. Rabín naštěstí neutrpěl žádná závažná zranění a útočníka již dopadla místní policie. Informuje the Daily Mail.

Allahu Akbar! Ve Štrasburku došlo k brutálnímu útoku na židovského rabína
Foto: Hans Štembera
Popisek: Malebné uličky starého města Štrasburku

V severní části Štrasburku došlo k dalšímu útoku, kterého se měl údajně dopustit muslim. Tentokrát byl obětí židovský rabín.

Útočník, kterého již policie zatkla, údajně vyběhl na pětapadesátiletého duchovního s nožem v ruce a několikrát jej za křiku „Allahu Akbar“ pobodal. Informaci o křiku však policie nepotvrdila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

A co jste pro zlevnění potravin udělali vy?

Myslím ODS, kterou hájíte, a která byly nejsilnější stranou v předchozí vládě, kdy cena potravin rostla ze všeho nejvíc? Vy teď říkáte, co je špatně, co se má udělat, ale proč jste to teda neudělali?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Vraždí děti a vy to chápete?!“ Blaha vyštval Vondru ze studia

22:50 „Vraždí děti a vy to chápete?!“ Blaha vyštval Vondru ze studia

Ostrá výměna názorů mezi europoslanci Ľubošem Blahou (Smer) a Alexandrem Vondrou (ODS) vyvrcholila v…