Andrej Babiš k situaci v ČSSD: Kluci, vyřešte si to sami

28.10.2013 13:31 | Zprávy

Server Česká pozice rozebírá aktuální dění v ČSSD. Důsledkem toho, co vidíme, prý může být další vláda dobrovolníků najmenovaná prezidentem. A co na to lídr hnutí ANO Andrej Babiš? Těší se na vítězství v příštích volbách.

Andrej Babiš k situaci v ČSSD: Kluci, vyřešte si to sami
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tygr má na pomazlení svůj názor

Jen pár hodin po vyhlášení výsledků předčasných voleb, po kterých sociální demokraté volali celé měsíce, se právě v této straně rozhořel mocenský boj. Jeho důsledkem může být, že Rusnokova vláda zůstane u moci ještě několik měsíců, nebo se zrodí další vláda odborníků. Jinými slovy, aktuální nestabilita na politické scéně prý nahrává prezidentovi Miloši Zemanovi.

Předseda druhé nejsilnější strany Andrej Babiš (ANO) k tomu poznamenává pouze tolik, že jde o vnitrostranický spor ČSSD, který oslabuje celou politickou scénu. Miliardářovu politickou stranu by to ale mohlo posílit. „Ať si to kluci vyřeší sami. Aspoň vyhrajeme příští volby,“ poznamenává Babiš ke sporu mezi Bohuslavem Sobotkou a Michalem Haškem, jenž patří mezi spojence prezidenta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Leynová

Vzhledem k tomu, že Leynová byla demokraticky zvolena většinou, myslíte, že když by skončila, že by byl zvolen někdo jiný, kdo by šel proti ní? Co když bude zvolen ještě někdo horší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Seznamte se. Piráti nasadili „celebritu“. Veřejnost je v šoku

18:20 Seznamte se. Piráti nasadili „celebritu“. Veřejnost je v šoku

Že politické strany využívají v předvolební kampani celebrity, už asi nikoho nepřekvapí. SPOLU pomáh…