Andrej Babiš se sešel se Zemanem kvůli možné účasti ve vládě

24.11.2013 19:19 | Zprávy
autor: adr, čtk

Prezident Miloš Zeman se dnes sešel s Andrejem Babišem. O schůzce, která se uskutečnila na žádost šéfa hnutí ANO, informovala hradní mluvčí Hana Burianová. Babiš se s hlavou státu sešel, aby zjistil Zemanův názor na své případné vládní angažmá.

Andrej Babiš se sešel se Zemanem kvůli možné účasti ve vládě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

"Jednal jsem o jeho názoru na mé působení ve vládě," napsal Babiš novinářům v textové zprávě. Babišovo hnutí si při jednání s ČSSD vyjednalo post ministra financí v budoucí vládě a právě samotný předseda je jedním z kandidátů. Babiš ale dnes také zopakoval, že sám má zájem stát se vicepremiérem pro ekonomiku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …