Stravování vojáků, kteří hlídají muniční sklady ve Vrběticích, bude armádu stát až 16 milionů korun. Ministerstvo obrany již vybralo firmu, která jídlo připraví. Stala se jí společnost Aramark, sdělil dnes ČTK mluvčí ministerstva Petr Medek. Informaci o zakázce dostane ve středu vláda. O výběrovém řízení dnes informoval deník Právo.
Foto:
Daniela Černá
Popisek: Označení nebezpečného prostoru
,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil.
Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.