Ať má Gott státní pohřeb, navrhuje Babiš. Souhlasíte?

02.10.2019 11:24 | Zprávy

Předseda vlády Andrej Babiš je velmi zarmoucen zprávou o úmrtí hudební legendy Karla Gotta. Vyznal se ze svého obdivu, prozradil, že dnes hodlá vzpomínat se starými deskami, a nakonec předložil návrh, aby se Česko s Gottem rozloučilo skutečně důstojně.

Ať má Gott státní pohřeb, navrhuje Babiš. Souhlasíte?
Foto: Hanka Brožková - KPR
Popisek: Prezident Miloš Zeman s manželkou na Hradě s Karlem Gottem

Na sociální síti se nejprve premiér Andrej Babiš vyznal jako posluchač- pamětník ze svého obdivu ke Gottovu umění. „Karel Gott. Provázel mě od mládí. A každého z nás. Jeden z největších Čechů, které jsme měli tu čest zažít,“ vzpomínal. Věřil prý, že zde mistr Gott bude navždy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Uráželi jste lidi. Oni měli pravdu. Teď se omluvte.“ Turek zúčtoval s Lipavským

13:30 „Uráželi jste lidi. Oni měli pravdu. Teď se omluvte.“ Turek zúčtoval s Lipavským

V nedělní Partii Terezie Tománkové se střetli ministr zahraničí Jan Lipavský (nestr. za ODS) a europ…