Autentické FOTO pouze u nás: Jak to vypadá, když do dětské herny v Rakousku přijdou muslimové

21.11.2015 12:36 | Zprávy

Na ParlamentníListy.cz se s přímým svědectvím o svém strachu obrátila paní Mirka. Ta v Rakousku pracuje několik let, ale poslední týdny zvažuje své další setrvání. Všudypřítomný strach z muslimské komunity je prý už v mnoha lidech tak hluboko, že se jen stěží podaří ho zmírnit, nebo snad utlumit.

Autentické FOTO pouze u nás: Jak to vypadá, když do dětské herny v Rakousku přijdou muslimové
Foto: rep
Popisek: Rakouská vlajka

„Mám strach, sami se podívejte, jak to vypadá," uvedla pro naši redakci Mirka a spolu s tím poslala i fotografii. „Samozřejmě jsem si přímo nefotila ty muslimy, ale prostředí, aby i čeští čtenáři viděli, že se to tu kompletně mění a že to jde do krajních mezí," doplnila dále. Jak je z fotografie patrné, jednoho muže doprovází čtyři ženy a dvě děti. Nikdo z Rakušanů se prý do společné herny neodvážil.

Příběh zcela koresponduje i s dalšími, které naše redakce před časem uveřejnila.

„Otvírám v sedm hodin, to už tam čekaly rodiny, nahrnuly se dovnitř a neodcházely ani v noci. Někdy máme nonstop, někdy ne. Teď už nemám ani hodinu, zavřel jsem. Umíte si snad představit, že vám v obchodě bude sedět padesát lidí? Co si s tím počnete, co s nimi chcete dělat?“ řekl ParlamentnímListům.cz v říjnu pan Jorg, který v Německu dlouhá léta provozoval bistra.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…