Autor písně „Ruský šváb“ promluvil ze Šafrova webu k Zemanovi: Chyběla vám tam už jen fotka Putina

17.11.2015 20:37 | Zprávy

Spolupracovník Svobodného fóra poslal ironický vzkaz prezidentu Zemanovi. Mluvil v něm o kavárenském slizu a obrovské škodě, že na pódiu nebyla veliká fotka ruského prezidenta Vladimira Putina, nebo aspoň Andreje Babiše (ANO). Alespoň, že ti studenti dostali „na frak“.

Autor písně „Ruský šváb“ promluvil ze Šafrova webu k Zemanovi: Chyběla vám tam už jen fotka Putina
Foto: Radim Panenka
Popisek: Diváci projevu prezidenta republiky na Albertově

„Vážený pane prezidente, drahý pane docente Konvičko, milí soukmenovci, kavárenský slize.“ Těmito slovy zahájil svůj video vzkaz prezidentovi a spol. spolupracovník Svobodného fóra a video-komentátor Quido Czerny. Jinak též zpěvák, proslavený písní se zemitým refrénem "Náš prezident je ruský šváb". Tu s oblibou doporučuje například Jan Rejžek.

Poslechněte si "Ruského švába"

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Rusko a pan Foldyna

Pane Foldyno, Vy jste nikdy neslyšel, jak vznikla Velká Rus, Sovětský svaz, kdo si rozdělil Evropu nejdříve s Hitlerem než SSSR Hitler podrazil? SSSR nás v roce 1968 nenapadl? Rusko si nevynucuje poslušnost sousedů vojenským napadením? Máte vůbec nějaké vzdělání? Nevypadá to tak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Neschopnost nebo to někdo chtěl? Zdržené Dukovany jdou za vládou, odhalil profesor

18:29 Neschopnost nebo to někdo chtěl? Zdržené Dukovany jdou za vládou, odhalil profesor

Na konferenci o budoucnosti Evropy v měnícím se světě, kterou v Poslanecké sněmovně pořádali Radim F…