BIS, zasáhni proti Landovi. Stát se rozpadá, píše novinář

07.12.2021 11:24 | Ze sítí

Publicista Petr Bittner by na Daniela Landu a na další občany poslal BIS. Má totiž za to, že právě teď sledujeme rozklad státu, kterému by BIS měla čelit.

BIS, zasáhni proti Landovi. Stát se rozpadá, píše novinář
Foto: Repro XTV
Popisek: Zpěvák, skladatel a zakladatel Zlatého špendlíku Daniel Landa

Za Bohuslava Sobotky vedl Petr Bittner vládní kampaň 'To je rovnost!' za prevenci domácího násilí a slaďování práce a soukromí. Ve sněmovních volbách 2017 byl vedoucím komunikace Zelených. Dnes jako publicista přispívá Deníku Referendum.

Anketa

Chcete Víta Rakušana za prezidenta republiky?

1%
98%
hlasovalo: 29231 lidí

Teď se na sociálních sítích zeptal, kde je BIS, když ji český stát skutečně potřebuje. Publicista má totiž za to, že když Daniel Landa zahlcuje hygienické stanice e-maily a v kritické infrastruktuře státu pracují neočkovaní lidé, jak jedni tak druzí svým počínáním ohrožují své spoluobčany a fungování státu.

„Hm, vzhledem k tomu, že jednání těch lidí útočí na infrastrukturu a stojí životy, začíná mi to připomínat terorismus. V nemocnicích, sociálních službách a u bezpečnostních složek, tedy u kritické infrastruktury státu, stále pracují neočkovaní a ohrožují lidi, kteří jsou na ně odkázáni a kteří mají právo na jejich služby,“ napsal Bittner.

Podivil se nad tím, že Česko teď vlastně má dva premiéry, ale ani jeden z nich nemá odvahu udělat, co je třeba, aby mohli lidé, kteří to potřebují, jít na nezbytné operace zad, kloubů a tak podobně.

„To už JE rozpad zdravotnictví, potažmo státu, který rozhodně není způsobený pandemií, protože ta je všude a většina států se nerozpadla. Ale abych nebyl k BIS nespravedlivý, podařilo se nám samozřejmě rozdrtit LEVICOVÝ EXTRÉMISMUS,“ doplnil kousavě s velkými písmeny v závěru.

Petr Bittner o BIS

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

autor: mpTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

5 000 vám dali, abyste nevolili extremisty. Expert: Horor dneška. Další silné věci

16:00 5 000 vám dali, abyste nevolili extremisty. Expert: Horor dneška. Další silné věci

„Vláda musí zabránit tomu, aby někdo strádal. Společnost musí být v klidu, aby dokázala zvládnout ná…