Babiš je génius, elita národa sedí v poslaneckém klubu ANO. Ale já s tím končím, mám z toho deprese, ohlásil Martin Komárek

05.07.2017 14:44 | Zprávy
autor: mp

Pavel Štrunc si k rozhovoru pro server INFO.cz pozval poslance Martina Komárka. A nestačil se divit, co všechno se od bývalého komentátora dozvěděl. Komárek z Babišova hnutí ANO tvrdí, že Babiš je génius a jeho poslanci představují elitu tohoto národa. Komárek sám sebe ale nevidí jako elitního politika. Když má popsat sám sebe, použije sousloví „naivní ňouma“. A raději se podívejte sami, jak mluví o Miloši Zemanovi...

Babiš je génius, elita národa sedí v poslaneckém klubu ANO. Ale já s tím končím, mám z toho deprese, ohlásil Martin Komárek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Komárek

Hned v úvodu rozhovoru prohlásil, že už nebude kandidovat do poslaneckých lavic. Rozhodl se pro to sám. „Já se tam teď už opravdu necítím dobře, to je dům plný zmaru a pokrytectví,“ postěžoval si. „Já mluvím standovsky grossovsky upřímně,“ dodal pro dokreslení. Přijde mu velmi náročné poslouchat mnohahodinové promluvy o ničem. I nadále je však připraven hnutí ANO pomáhat v nadcházející předvolební kampani. Z dění ve Sněmovně už ale měl skoro deprese, což podle vlastních slov nemá zapotřebí.

Našel však také nějaké argumenty pro setrvání ve Sněmovně. „Jsou v tom ale i materiální hodnoty, tady máš slušnej plat, auto ti propůjčili a v soukromým sektoru je to nejistý,“ podotkl.  

Ve prospěch setrvání ve Sněmovně mluvila prý skutečnost, že poslanci ANO představují elitu. A Komárek si pokládá za čest být součástí této elity. „Ten náš klub je skutečně elitní a já jsem z mnoha kolegů měl obrovskou radost a byl jsem nadšený z jejich brilance – lidé jako Richard Brabec, Ivan Pilný nebo Věra Jourová, to jsou lidi, který já skutečně můžu obdivovat a nestydím se za to,“ řekl jasně host.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…