Babiš na lopatě. I ten Sobotka byl proti němu tvrďák, posmívá se komentátor od Šafra

7. 7. 2019 7:41

Komentátor Štěpán Malát se ve svém komentáři pro Forum24.cz zaměřuje na expremiéra za ČSSD Bohuslava Sobotku, na nějž dle jeho slov lidé vzpomínají, neboť byl proti Andreji Babišovi (ANO) tvrdý premiér.

Babiš na lopatě. I ten Sobotka byl proti němu tvrďák, posmívá se komentátor od Šafra
Foto: ReproFoto: TV Prima
Popisek: Bývalý premiér Bohuslav Sobotka v pořadu Partie TV Prima.

„Chyba. Sobotka byl ráznější, než je celý Babiš,“ vzpomněl Malát a poukazuje například na komentář poslance za ODS Zbyňka Stanjury. „Slabý premiér B. Sobotka dosáhl odvolání A. Babiše z vlády za 19 dní. ‚Silný‘ premiér A. Babiš nebyl schopen prosadit odvolání slabého ministra kultury Staňka (k dnešku) za 36 dní,“ konstatoval Stanjura.

Dle Maláta má pravdu, neboť Sobotka z vlády vyhodil vicepremiéra, ministra financí, šéfa koaliční strany a současně oblíbence prezidenta. „Sice pozdě, ale přece. Babiš nedokáže ze své vlastní vlády dostat šéfa nestrategického ministerstva kultury, kterého chce vyhodit i jeho vlastní strana,“ dodal. Zeman má dle jeho slov Babiše na lopatě. 

Původní text ZDE.

„Sobotka byl ve vztahu k Zemanovi sebevědomější, než Babiš. A jistě za zavřenými dveřmi s umanutým zapšklým starcem zažíval mnoho nepříjemných chvil. Stejně dosáhl svého. Na to Babiš nemá,“ uzavřel.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hnůj po smrti Kubery: To jste nechtěli číst. Jde i o Zemana. A Karla Gotta. No a co, že zemřel? píše „umělec“. A dále...

7:13 Hnůj po smrti Kubery: To jste nechtěli číst. Jde i o Zemana. A Karla Gotta. No a co, že zemřel? píše „umělec“. A dále...

Zpráva o smrti Jaroslava Kubery včera oblétla celou zemi. Ne všichni však byli Kuberovým odchodem zk…