Babiš není slušný politik, není slušný člověk, zahřměl ekonomický publicista

26.09.2016 19:54 | Zprávy
autor: mp

Andrej Babiš drží v rukou velkou moc a je si toho dobře vědom. Této moci dobře využívá i skupina Agrofert, která od doby, co její majitel nastoupil do vlády, notně posílila. Ale pokud po příštích volbách ve vládě nebude, měl by se začít bát, protože nebude těžké vytvořit bič na jeho firmy. Babiš dal ostatním politikům dost důvodů k tomu, aby bič upletli. V rozhovoru pro Svobodné fórum Pavla Šafra.

Babiš není slušný politik, není slušný člověk, zahřměl ekonomický publicista
Foto: FTV Prima, spol. s r.o.
Popisek: Andrej Babiš na Primě

Ekonomický publicista Miroslav Motejlek se vyjádřil k politické situaci v naší zemi. Nezdá se mu správné, že je v naší zemi přijímán zákon namířený prakticky proti jednomu jedinému člověku. V tomto případě má na mysli ministra financí Andreje Babiše (ANO). Tomu prý zachutnala moc a snaží se pro sebe utrhnout co největší kus koláče, nejlépe celý koláč.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Vliv Ruska

Jak podle vás více bojovat s vlivem Ruska u nás? Sám přiznáváte, že s ním dostatečně nebojovala ani předchozí vláda. A objektivně, nemyslíte, že se Macinka jako jeden z mála ve vládě staví proti Rusku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Doména ještě před koncem v ČT? Analytik rozkrývá spěch Moravce

10:31 Doména ještě před koncem v ČT? Analytik rozkrývá spěch Moravce

TÝDEN V MÉDIÍCH Piráti podle mediálního analytika Petra Žantovského definitivně odhodili někdejší od…