Babiš se setká s Junckerem. Chce řešit nekompetentní bruselské auditory

18.06.2019 22:45 | Zprávy

Premiér Andrej Babiš (ANO) se ve čtvrtek setká s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem. Již minulý týden předseda vlády avizoval, že chce s Junckerem řešit předběžné závěry bruselského auditu, který se týkal jeho možného střetu zájmů a čerpání evropských dotací. Rád by s ním podle svých slov řešil „nekompetentní auditory”. Serveru iROZHLAS.cz to potvrdila mluvčí Komise.

Babiš se setká s Junckerem. Chce řešit nekompetentní bruselské auditory
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Juncker

„Já se určitě zeptám pana Junckera, jak je možné, že má takové nekompetentní auditory. Protože jejich chování bylo skandální,“ reagoval ministerský předseda začátkem června na auditní zprávy hovořící o jeho střetu zájmů, kvůli němuž hrozí, že Česko bude muset vracet zhruba 450 milionů korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: nab

Proč nenecháte rozhodnout rodiče?

Jestli a od kolika svým dětem dovolí přístup na sociální sítě? To pak začnete i určovat, na co se smí nebo nesmí dívat v televizi nebo v kolik mají chodit spát a v kolik vstávat? Myslíte, že vše špatné se odehrává jen na sociálních sítích, a že ony jsou strůjci zla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fialův gang, loutka Pavel a konec korunovačních klenotů v rukou Hradu? Bobošíková drsně

12:08 Fialův gang, loutka Pavel a konec korunovačních klenotů v rukou Hradu? Bobošíková drsně

Nedělní tisková konference hnutí STAČILO! se nesla v duchu razantní kritiky vládní garnitury i prezi…