Babiš si myslí, že je vyvolený a nikdo mu nesahá po kotníky, rozčílil se komunista

24. 12. 2013 20:15

Petru Cvalínovi, členu okresního výboru KSČM v Domažlicích, se nelíbí chování šéfa ANO Andreje Babiše ani jeho spolustraníka Martina Komárka. Ten má podle Cvalína nejenom ohebnou páteř, ale také nezná zásady dobrého chování. O své názory se podělil na svém blogu.

Babiš si myslí, že je vyvolený a nikdo mu nesahá po kotníky, rozčílil se komunista
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec za hnutí ANO Martin Komárek
reklama

"Měl bych jednu otázku. Proč pan Babiš kandidoval na post poslance, když pravou rukou mu byl vlastník velice ohebné páteře, pan Komárek. Pan Komárek dělal řadu let politického komentátora v MF Dnes, takže musel vědět, co se v Poslanecké sněmovně odehrává," pustil se do šéfa hnutí ANO Cvalín. Vadí mu totiž Babišovo prohlášení, že v Parlamentu se pouze "žvaní" a je to ztráta času.

Podle Cvalína je to jen další z Babišových způsobů, jak řadovým poslanců ukázat, že on je někdo víc. "Prostě pan Babiš nám všem na veřejnosti a bez skrupulí povídá o tom, že prostě on je ten vyvolený, ta nová elita, které nikdo nesahá ani po kotníky," rozčiluje se komunista. Kromě Babiše mu vadí i již zmíněný bývalý novinář Martin Komárek, který se pochlubil tím, že si rád s manželkou z jednání esemeskuje. A na politiky jadrně nadává.

Komárek nemá dobré způsoby

"Žádný poslanec nemůže v civilizovaném světě prohlásit o druhém poslanci, že je trotl. To se prostě nedělá. Slušné chování chybí Komárkovi i Babišovi. I když pochybuji, že pan Komárek někdy znal zásady slušného chování..." neodpustil si rýpnout do bývalého novináře pracujícího pro Mladou frontu Dnes Cvalín. Podle svých slov je také zvědavý, až Babiš promluví před ostatními. Ještě totiž neměl ani jednu interpelaci.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: ane
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Migranty vezmete. Nevyvléknete se! Strach z hněvu uprchlíků: Brusel hrozí pokutami

8:26 Migranty vezmete. Nevyvléknete se! Strach z hněvu uprchlíků: Brusel hrozí pokutami

Kvóty na přijímání migrantů, kvůli kterým se členské státy EU hádají posledních pět let, se vrací ok…