Babiš vládne průzkumu, který si objednal Moravec. ČSSD se přiblížila, ale jen nepatrně

07.06.2015 15:17 | Zprávy
autor: jav, čtk

Volby do Poslanecké sněmovny by podle květnového modelu agentury TNS Aisa vyhrálo hnutí ANO s 29 procenty hlasů před sociální demokracií, kterou by volilo 20,5 procenta lidí. Třetí by skončila KSČM. Do dolní parlamentní komory by se dostalo celkem šest stran. Výsledky průzkumu agentury TNS Aisa dnes zveřejnila Česká televize.

Babiš vládne průzkumu, který si objednal Moravec. ČSSD se přiblížila, ale jen nepatrně
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Vicepremiér Andrej Babiš

Proti dubnovému průzkumu si ANO pohoršilo o 2,5 procentního bodu a zmenšilo tak svůj náskok před ČSSD, jejíž výsledek je v porovnání s dubnem stejný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Rozšíření EU a NATO – Ukrajina

Odmítáte přijetí Ukrajiny do EU a NATO teď nebo navždy (třeba za 10 let)? Nemyslíte, že by měla dostat šanci jako jiní i my se do institucí zapojit? Samozřejmě když proto splní podmínky

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ParlamentníListy.cz vstupují do nové éry video obsahu. Buďte u toho

15:01 ParlamentníListy.cz vstupují do nové éry video obsahu. Buďte u toho

Velmi nás těší, jak velký zájem projevujete o videa z produkce ParlamentníchListů.cz. V příštích mě…