Charanzová v rozhovoru pro server Info.cz uvedla, že SPD má sice demokracii v názvu, ale je to podle jejího názoru strana extremistického směru.
- Původní text ZDE
S podporou nové názorové platformy, již založil její kolega europoslanec Petr Ježek, však váhá. Platforma má bojovat proti extremistickým a protievropským názorům. Vyslovovat se má také proti prezidentu Miloši Zemanovi. Zatím je v platformě Ježek sám. Jak říká, varuje hlavně před tím, že se za určité konstelace může k vládě dostat Tomio Okamura a komunisté.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef
volby
Dobrý den, zjistil jsem, že kandidujete do sněmovny. Znamená to, že když budete zvolena skončíte jako europoslankyně nebo jak to je?
Další články z rubriky

4:44 „Přidělování bytů“, Ukrajinci a jiní migranti: Vyjasněno
Ukrajinci zvyšují ceny bydlení? Vláda chystá zákon, který má bytovému trhu ulevit. „Když jsme ho při…
- 21:55 Zeman se na křtu knihy nedržel zkrátka. Udeřil na Fialu
- 20:20 „Není možné do nekonečna lhát.“ Ševčík rozcupoval Fialovi tabulku
- 16:16 Peníze, které nemáme, dáváme za zbraně, jež jsou k ničemu
- 9:51 Za 1100 Kč v Lucerně nebo zdarma zde na PL. Návštěva Angely Merkelové
- 16:07 Volili Zelenského, aby byl mír. Zle se jim odvděčil