Babišův Komárek perlil u Veselovského: Úřad není nepřítel, ale kamarád

01.03.2015 6:41

Poslanec Martin Komárek z hnutí ANO poskytl rozhovor internetové televizi DVtv. Stalo se tak ještě před sněmem, na kterém utrpěl výprask, když se ucházel o post místopředsedy hnutí. Dostal jen 37 hlasů. Nastínil, v čem je ANO světovým rekordmanem a proč potřebuje vizi - vizi státu, který není občanovi nepřítelem, ale kamarádem. Sám má také jednu vizi.

Babišův Komárek perlil u Veselovského: Úřad není nepřítel, ale kamarád
Foto: hns
Popisek: Martin Komárek v půlnočním rozhovoru

"Určitě bychom se měli přiblížit fungování tradičních stran v tom, že budeme mít místopředsedy, protože my jsme podle mě světovými rekordmany v tom, že strana, která vyhrála dvoje volby a jedny téměř vyhrála, funguje bez místopředsedů," poznamenal poslanec hned na úvod.

Následně odmítl myšlenku, že by byl Andrej Babiš jedinou tváří ANO. Vedle něj prý stojí "superžena" Věra Jourová, která je dnes v Evropské komisi, profesor Jiří Zlatuška a další. V hnutí ANO by měli stát lidé, kteří jsou manažeři, mají vize a ovládají politický provoz.

Měl by to tedy být mix osobností, který v příštích volbách řekne, kde chtějí Česko mít v roce 2025. "My jsme vyhráli na tom, že jsme se trefili do určitého hněvu lidí na politiky této země, ale my už příště nemůžeme říkat, že je tady všechno špatně, když jsme tady čtyři roky vládli," zdůraznil host. Hnutí by mělo usilovat o to, aby stát fungoval tak, že lidé nebudou vnímat úřad jako svého nepřítele, ale kamaráda.

ANO dělá chyby, ale...

Následně omlouval hnutí ANO v tom, že sice dělá chyby, ale nejde o chyby, při nichž by někdo odkláněl státní miliony. Trochu chaoticky může působit personální politika ANO, ale to je prý tím, že ANO naskočilo do rozjetého vlaku, uspělo v trojích volbách a nebylo na to tak úplně připraveno. To by se podle Komárka mohlo po sněmu vylepšit.

"Já mám jediný osobní cíl a strašně tomu věřím, že ty příští volby vyhrajeme s velkým náskokem a konečně budeme moct zemi řídit pořádně," uzavřel své vystoupení poslanec ANO.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jsem stará, invalidní, bojím se msty, ale i tak to řeknu. Po třiceti letech práce v ČSSD se rozhodla promluvit. O podrazákovi Hamáčkovi, nechutném Pochem a dalších...

9:34 Jsem stará, invalidní, bojím se msty, ale i tak to řeknu. Po třiceti letech práce v ČSSD se rozhodla promluvit. O podrazákovi Hamáčkovi, nechutném Pochem a dalších...

Velmi silné reakce vyvolal rozhovor ParlamentníchListů.cz s předsedkyní socdem na Praze 9 Marcelou D…