Bakala požádal Zemana o schůzku, prozradil odborář

21.09.2013 17:57 | Zprávy
autor: pan

Poradci prezidenta Miloše Zemana se na schůzce v Lánech dohodli, že stát se při vyjednávání s OKD bude snažit o další těžbu v Dole Paskov. Podle šéfa odborů Jaroslava Zavadila požádal Zdeněk Bakala prezidenta o schůzku.

Bakala požádal Zemana o schůzku, prozradil odborář
Foto: Hans Štembera
Popisek: Uhlobaron Zdeněk Bakala

Po jednání hovořil s novináři předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Jaroslav Zavadil. Mimo jiné prozradil, že spolumajitel OKD Zdeněk Bakala požádal prezidenta Miloše Zemana o schůzku.

Ta by se mohla uskutečnit do dvou týdnů, Zeman prý Bakalův dopis ještě nečetl. Odborář se však domnívá, že prezident odpoví kladně, jen je možné, že si stanoví podmínky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nešlápla jste někomu na kuří oko?

Nebo proč myslíte, že jste se stala terčem falešných zpráv? Podle mě to není tak, že si vás někdo vybral náhodně. Napadá vás kdo by to mohl být a proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nevolte Pavla.“ Výbušné prohlášení Miloše Zemana

14:30 „Nevolte Pavla.“ Výbušné prohlášení Miloše Zemana

Na demonstraci v Brně proti Sudetoněmeckému sdružení dnes vystoupil bývalý prezident České republiky…