Bém se vrátil z Gruzie, vysvětlovat ale nehodlá

29.03.2012 21:21 | Zprávy
autor: jhe

Bývalý pražský primátor a stále ještě poslanec za ODS Pavel Bém se vrátil ze služební cesty v Gruzii zpátky do Čech. Žádné oficiální prohlášení ohledně kauzy zveřejněných odposlechů však stále nepřichází. Béma kvůli aféře ještě čeká jednání s místní buňkou ODS i premiérem Nečasem.

Bém se vrátil z Gruzie, vysvětlovat ale nehodlá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ex-primátor Pavel Bém

O přerušení členství v ODS, jejímž členem je od roku 1998, požádal Pavel Bém na základě ultimáta Petra Nečase už v pondělí. Odstoupení z funkce poslance České republiky se však usilovně brání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Co s tím hodláte dělat?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svobodni-Tajne-nakupy-za-penize-danovych-poplatniku-792807 Souhlasím s vámi, ale má někdo šanci něco změnit? Je pravda, že si ta komise dělá pořád co chce a mám dojem, že nikdo nemá šanci to vlastně ovlivnit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdy seberete řád Zelenskému? Nepříjemná otázka na Pavla

15:35 Kdy seberete řád Zelenskému? Nepříjemná otázka na Pavla

Polský prezident Nawrocki odňal svému ukrajinskému protějšku Řád bílé orlice. Vzápětí se na Ukrajině…