Bidenův úspěch povzbudí progresivisty k dalším podvodům, obává se sociolog Hampl. V EU už Zelení s Piráty pečou nová volební pravidla

01.01.2021 8:33

Sociolog Petr Hampl je přesvědčen, že Joe Biden, kterého považuje za dementního, vyhrál prezidentské volby v USA podvodem. Hampl má za to, že toto vítězství povzbudí progresivisty k páchání dalších podvodů. Varuje, že v EU už Zelení a Piráti připravili zákon, který údajně Evropské unii dovolí manipulovat s volebními výsledky ve všech členských státech EU.

Bidenův úspěch povzbudí progresivisty k dalším podvodům, obává se sociolog Hampl. V EU už Zelení s Piráty pečou nová volební pravidla
Foto: Repro Youtube
Popisek: Prezidentští kandidáti Donald Trump a Joe Biden

Anketa

Která pohádka si zaslouží zamknout do trezoru a nevysílat?

hlasovalo: 10945 lidí
Rok 2021 bude rokem, kdy se prezidentského úřadu ujme demokrat Joe Biden, který v listopadovém prezidentském souboji porazil republikána Donalda Trumpa. Sociolog Petr Hampl se v komentáři pro Prvnízprávy.cz. zamyslel nad tím, co bude tato změna v Bílém domě znamenat pro Česko.

V prvé řadě to prý znamená, že se elitáři znovu ujímají moci. Elitáři, kteří nebudou mluvit o vlastenectví tak, jak o něm mluvil Donald Trump.

Místo toho budeme slyšet o novém světovém řádu, méněcennosti bílé rasy, nebezpečí nacionalismu, právu zapalovat centra měst (pokud máte správnou barvu pleti) a vše ostatní, co k tomu patří. Biden tak mluvil během své kampaně a bude tak mluvit i nadále,“ vyjádřil své mínění Hampl, který je přesvědčen, že Biden vyhrál díky podvodu.

Obává se, že jde o precedens, který progresivisty povzbudí k páchání dalších podvodů.

„Všude poroste tlak na změny volebních zákonů. Ostatně, na úrovni EU už existuje návrh (prosazený Zelenými, včetně českých Pirátů) na zavedení jednotného evropského volebního zákona. S pravidly takovými, aby bylo možné z Bruselu libovolně měnit volební výsledky v celé Evropě,“ rozvádí svou myšlenku dál Hampl.

Pro samotné Česko se podle Hampla nezmění nic. Stejně jako za časů Donalda Trumpa bude ambasáda USA podporovat neziskovou organizaci Člověk v tísni a podobná uskupení, která Hampl považuje za nebezpečné.

Pokud se vůbec něco změní, tak prý naroste riziko, že USA někde ve světě rozpoutají další válku.

„Turecko může počítat s americkou podporou svých budoucích agresí, ale tak tomu bylo i za Trumpa. Oproti tomu poroste riziko útoků na další země kdekoliv ve světě – dementní prezident může snadno schválit komukoliv cokoliv,“ pravil Hampl.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

zkrácení rodičovské

Je pořád ve hře nebo ne? Je to něco, na co byste přistoupili? Myslíte, že je to v dohledné době možné? Když už, není třeba první investovat do výstavby nových školek a nějak vyřešit zkrácené úvazky, dnes vás na ně nechce moc zaměstnavetelů brát, jelikož se jim to ani nevyplatí, stejně jako se to nev...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Toto není Rusko, ale Francie: Brutální údery těžkooděnců. Zatčení rakouští školáci na výletě. Amputovaná varlata...

14:30 Toto není Rusko, ale Francie: Brutální údery těžkooděnců. Zatčení rakouští školáci na výletě. Amputovaná varlata...

Ve Francii pokračují masivní protesty proti nepopulární důchodové reformě. Bezpečnostní složky čelí …