Bill Clinton vychvaloval svou manželku Hillary. Ale vzešel z toho spíš trapas

10. 2. 2016 21:38

Bývalý prezident Bill Clinton doprovází během kampaně svoji ženu Hillary a snaží se ji pomoct stát se první prezidentkou Spojených států. Jeho snaha však občas nepadá na úrodnou půdu, jako například nyní ve státě New Hampshire, kdy před publikem prohlásil, že by občas raději nebyl jejím mužem, aby mohl mluvit na rovinu. Informuje NBC news.com.

Bill Clinton vychvaloval svou manželku Hillary. Ale vzešel z toho spíš trapas
Foto: Martin Kovář
Popisek: Madelaine Albright a Bill Clinton na mši

„Občas jsem takhle na pódiu a přeji si, abychom nebyli svoji, to bych pak mohl říct, co si doopravdy myslím,“ uvedl Bill Clinton svoji ženu Hillary ve městě Hudson v New Hampshire. „Nemyslím to ale nijak špatně, jsem šťastný,“ vzápětí dodal.

Clinton se však rozhodně neštítil ostrých slov na adresu rivala svojí ženy, Bernieho Sanderse. „Když děláte revoluci, nemůžete brát příliš velké ohledy na fakta,“ řekl Clinton a dodal, že Sandersovi stoupenci „sexisticky útočí“ na jeho ženu.

Celý text zde

Podle posledních průzkumů má však Bernie Sanders v New Hampshire o téměř 15 % vyšší podporu než Hillary Clintonová.

Clintonovy připomínky ohledně jeho ženy však vyvolaly vlnu reakcí, ke které se sám bývalý prezident později musel vyjádřit.

„Čím jsou volby ostřejší, tím více si přeju, abych byl pouze bývalým prezidentem a, jen na pár měsíců, ne manželem toho budoucího, protože, víte, si musím dávat pozor na to, co říkám,“ prohlásil Clinton.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bývalý člen ČSSD Martin Koller a přehlížené věci o Janu Hamáčkovi: Nedostudoval, ale zato byl vysoká šajba ve světové organizaci multikulti mládeže

20:03 Bývalý člen ČSSD Martin Koller a přehlížené věci o Janu Hamáčkovi: Nedostudoval, ale zato byl vysoká šajba ve světové organizaci multikulti mládeže

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Analytik Martin Koller poznal zevnitř, jak funguje česká sociální de…