Blesk hlásá: Kocáb bude počtvrté otcem. Milenka Abbasová je těhotná

29.07.2011 9:58

Titulní stránka dnešního Blesku patří moderátorce Lejle Abbasové. Jednatřicetiletá kakaová kráska je totiž těhotná. Otcem ale není jen tak ledaskdo, je jím totiž exministr Michal Kocáb. Ten má být už dokonce počtvrté otcem. Abbasová byla přitom mluvčí Kocába v době, kdy byl ministrem pro lidská práva. Už tehdy prý započali spolu milostný románek. A Kocáb chtěl dokonce kvůli aférce rezignovat.

Blesk hlásá: Kocáb bude počtvrté otcem. Milenka Abbasová je těhotná

Podle důvěryhodných zdrojů Blesku má být Abbasová již v pátém měsíci těhotenství. Jak se nastávající maminka těší na miminko, se ale Blesku zjistit nepodařilo. „Moderátorka se rozhodla, že požehnaný stav nechce ještě potvrzovat," píše k tomu deník.

Ani Kocáb ovšem pro média nic víc nesdělil. Na dotaz novinářů údajně rychle položil telefon. Chtěl tak dodržet domluvu, kterou si s Abbasovou dali a to, že nebudou o jejím těhotenství prozatím mluvit.

Kocáb bude otcem již počtvrté. K dcerám Natálii a Jessice a synovi Michaelovi, které má s manželkou Marshou, tak přibude další kluk, či holka.

Jak ale bulvární deník podotýká, přesto, že Abbasová čeká svého prvního potomka, nezapomíná stále na charitativní činnost. Ani letos tak nevynechala návštěvu oblíbené Keni, kam létá pomáhat dětem s těžkými životními osudy.

V Keni prý byla nedávno spolu s Michaelem. Důvodem je zřejmě její těhotenství, protože Lejla kvůli nepodařené operaci kolene má v noze šrouby a chodí stále o berlích. A není si údajně vůbec jistá tím, zda ještě bude moci pořádně chodit.

„Jsem z toho strašně nešťastná a stěžuje mi to život, především moji práci," postěžovala si před pár týdny Lejla.

Blesk v dalším článku připsal, že sedmadvacetlitá dcera Kocába Natálie se před pár dny provdala. Vzala si za manžela otce svého sedmiletého syna Vincenta.

Čtěte také:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: olb

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Útok na Babiše, jde to do rodiny. „Velká prasárna!“ Kalousek to schytal. A hned po něm senátor Smoljak. „Chucpe!“

18:12 Útok na Babiše, jde to do rodiny. „Velká prasárna!“ Kalousek to schytal. A hned po něm senátor Smoljak. „Chucpe!“

V politice bývá běžné, že se do ní zatahují rodinné spory, protože je v ní jakýkoli útok dobrý. „Ale…