Blesk z čistého nebe: Odpadl uchazeč do Rady ČT. Hledá se náhrada

Spustit čtení článku

Tato funkce je dostupná jen pro přihlášené uživatele s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší. Předplatné i Prémiové body PL můžete získat i zdarma, přečtěte si více v tomto článku.

03.05.2021 12:50 | Zprávy

Pirátský poslanec Tomáš Martínek na svém twitterovém účtu oznámil rezignaci kandidáta do Rady České televize Jiřího Grunda na tento post. Oznámil i důsledky, které z toho plynou.

Blesk z čistého nebe: Odpadl uchazeč do Rady ČT. Hledá se náhrada
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo České televize

„Kandidát do Rady České televize Jiří Grund oznámil rezignaci na post kandidáta. Společně s Petrem Dolínkem jsme požádali o svolání mimořádného volebního výboru PSP ČR, aby bylo ve volbě do Rady ČT na plénu Sněmovny k dispozici 12 kandidátů, jak předpokládá zákon,“ zmínil Martínek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Tomio Okamura byl položen dotaz

Národní třída 17. listopad

Dobrý den, jak vysvětlíte, že na jednu stranu propagujete přímou demokracii a pak nejdete ani na Národní třídu uctít památku událostí, které vedly k tomu, že tu demokracii máme?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Znáte horší ponížení?“ Holec tuší, co může potkat Fialu. Kvůli Pavlovi

22:37 „Znáte horší ponížení?“ Holec tuší, co může potkat Fialu. Kvůli Pavlovi

Po zformování koalice ANO, SPD a Motoristé sobě, která ovládla Poslaneckou sněmovnu, přebírá tato po…