Blíží se další pochod homosexuálů. Primátorka Krnáčová hodlá jít v čele

07.08.2015 16:44

Zatímco pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) půjde příští víkend v čele barevného průvodu Prague Pride, kterému dala primátorskou záštitu, její koaliční partner, radní Jan Wolf (KDU-ČSL /Trojkoalice) se hodlá zúčastnit a zaštítil akci s názvem Pochod pro rodinu, která podporuje tradiční pojetí rodiny a s myšlenkami homosexuálů nesouhlasí.

Blíží se další pochod homosexuálů. Primátorka Krnáčová hodlá jít v čele
Foto: Hans Štembera
Popisek: Adriana Krnáčová

Tradiční karnevalový průvod hrdosti se uskuteční 15. srpna a vyvrcholí jím týden s homosexuální tematikou, který začne v pondělí. Trasa sobotního pochodu, kterého se pravidelně účastní tisíce barevně oděných lidí, povede z Václavského náměstí na Letnou. Kromě akce svolané mladými křesťanskými demokraty, které podporuje Wolf, se v centru města ve stejnou dobu uskuteční i protestní setkání svolaná organizátory extremistických akcí.

Není to poprvé, co se projevil nesoulad názorů pražské koalice složené z ANO, ČSSD a Trojkoalice (SZ, STAN a KDU-ČSL). Členové koalice vedou spory třeba v názoru na nulovou toleranci hazardu nebo na znění pražských stavebních předpisů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: čtk, mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Strana hulvátů a dobytků, rétorika jak od K. H. Franka. Tady nejde jen o jednoho čičmundu z Jesenice, varuje Petr Žantovský. Další důkaz mu poskytlo Šafrovo forum

7:36 Strana hulvátů a dobytků, rétorika jak od K. H. Franka. Tady nejde jen o jednoho čičmundu z Jesenice, varuje Petr Žantovský. Další důkaz mu poskytlo Šafrovo forum

TÝDEN V MÉDIÍCH Komunisté častovali své odpůrce mnoha ošklivými výrazy, ale o podřezávání sviní se n…