Bajer v první řadě vyjadřuje hlubokou soustrast obětem a rodinným příslušníkům i přátelům obětí. To, co se stalo, je strašné. Bude to však stačit k tomu, aby se svět probudil a tvrdě zakročil proti teroristům?
„Kdo bude další na řadě, kdy se stane ještě něco horšího? Co všechno se musí odehrát, aby naši i evropští politici pochopili, že je čas začít se bránit. Vše ovšem nechali zajít tak daleko, že už to není o obraně našich evropských, křesťanských hodnot, ale boj o holé přežití. Je třeba začít opravdu s účinnými opatřeními, s uzavřením hranic,“ zdůrazňuje politik.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp