Bookmakeři svého kolegu Horáčka odepsali. Větší šance má i Drahoš, který se ještě vůbec nevyjádřil

24.03.2017 22:30

Lidé si už nějaký čas mohou vsadit na vítěze prezidentské volby v roce 2018. Největším favoritem na vítěze je stávající prezident Miloš Zeman. Sázkaři věří také dnes již bývalému předsedovi Akademie Věd ČR Jiřímu Drahošovi, ačkoli ten svou kandidaturu ještě neoznámil. Další sázkař Michal Horáček, který objíždí Česko s prezidentskou kandidaturou už od listopadu, však prý velké šance na vítězství nemá.

Bookmakeři svého kolegu Horáčka odepsali. Větší šance má i Drahoš, který se ještě vůbec nevyjádřil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Textař a kandidát na prezidenta v roce 2018 Michal Horáček
reklama

Sázkové kanceláře Fortuna a Chance daly lidem možnost vsadit si na to, kdo vyhraje prezidentské volby. Největším favoritem na vítězství s kurzem 1,5:1 je dosavadní prezident Miloš Zeman. Informuje o tom server Novinky.cz.

Celou zprávu naleznete ZDE

Jako jeden z prvních zahájil své prezidentské tažení textař a také sázkař Michal Horáček. Ačkoli prezidentskou kandidaturu rozjel už v listopadu loňského roku, objíždí česká i moravská města a poskytl nejeden rozhovor, zmíněné sázkové kanceláře mu příliš nevěří. Na jeho vítězství vypsali kurz jen 7:1, což je výrazně horší poměr než u prezidenta Zemana.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Dokonce i již bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš má podle sázkových kanceláří větší šance na vítězství. A to i navzdory tomu, že Drahoš podle vlastních slov kandidaturu teprve zvažuje a své definitivní ano, nebo také ne účasti v prezidentském klání pronese až za několik dní. Sázkaři na jeho vítězství přesto vypsali kurz 5:1.

Není bez zajímavosti, že si lidé mohou vsadit třeba i na prezidentskou kandidaturu lobbisty Marka Dalíka, který toho času sedí ve vězení. Sázkaři přesto dali lidem možnost si vsadit na to, že se dostane z vězení až do nejvyšší státní funkce, byť s kurzem 9999:1. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Debil Babiš. Nora Fridrichová promluvila. Takto si představuje „veřejný zájem“

20:28 Debil Babiš. Nora Fridrichová promluvila. Takto si představuje „veřejný zájem“

Ke slovům ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD), že je Babiš „debil“, se již vyjád…