Budu působit v nejvyšších patrech politiky, plánuje si Dominik Feri. Nejlépe v Praze, v Teplicích prý lidé zamrzli

31.12.2016 6:49 | Zprávy

Teprve dvacetiletý Dominik Feri je jednou z předních tváří TOP 09. V rozhovoru pro silvestrovskou MF Dnes prozradil, že se rozhodl stáhnout z politiky na severu Čech a raději bude působit v Praze, protože zjistil, že na severu vlastně lidé moc nestojí o změnu a tak trochu „zamrzli“. Sám je hodně aktivní na sociálních sítích, ale posteskl si, že dnes má pravdu ten, kdo má víc lajků. Došlo i na předsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. Feri hovořil o jeho výměně.

Budu působit v nejvyšších patrech politiky, plánuje si Dominik Feri. Nejlépe v Praze, v Teplicích prý lidé zamrzli
Foto: Archiv DF
Popisek: Dominik Feri, radní města Teplice

Na severu Čech už Feri nechce být politicky aktivní. Ukazuje se totiž, že zde lidé nestojí o změnu. Za hejtmana si občané Ústeckého kraje znovu zvolili komunistu Oldřicha Bubeníčka, který prý v minulém volebním období mnoho neudělal, a tím také mnoho nezkazil. A lidem to stačilo. Nechtějí změny. Proto chce Feri působit někde jinde. Třeba v Praze, kde také studuje Právnickou fakultu Univerzity Karlovy.

Počítá s tím, že se bude angažovat v nejvyšších patrech politiky. Nic jiného mu asi nezbude, když vezmeme v potaz, že lidé znají v TOP 09 Karla Schwarzenberga, Miroslava Kalouska a pak Feriho. A kde jsou poslanci zvolení za tuto stranu? Kde jsou lidé z krajů a z obcí? Především ti podle Feriho potřebují určitou motivaci, potřebují povzbudit, aby se zase začali angažovat ve veřejném životě. Bez toho se TOP 09 nepodaří postavit na nohy.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Green Deal

Dobrý den, obracím se na vás jako na zastánce tohoto paktu nebo co to je. Můžete mi říci, kde třeba většina z nás má brát peníze na auta bez spalovacích motorů? Neměla by tedy minimálně EU lidem na nová auta nějak přispět? Myslíte si, že si je lidé u nás, kteří vydělávají kolem 20 tisíc měsíčně moho...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zničíme vám život. Tohle vám provedeme.“ Medveděv odplácí České republice

12:26 „Zničíme vám život. Tohle vám provedeme.“ Medveděv odplácí České republice

USA a jejich zkurvení spojenci – nám vyhlásili válku bez pravidel. Alespoň to tvrdí Dmitrij Medveděv…