Bulvár si všiml zajímavostí na Nečasovi a paní Nagyové, pardon, Nečasové

25.09.2013 6:52

Expremiér Petr Nečas doprovázel v úterý svoji novomanželku a bývalou vrchní ředitelku svého kabinetu Janu Nečasovou k policejnímu výslechu. Zatímco bývalý expremiér chřadne, jeho femme fatale jen kvete, píše deník Blesk.

Bulvár si všiml zajímavostí na Nečasovi a paní Nagyové, pardon, Nečasové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Nagyová
reklama

"S výrazem rybáře, na jehož háčku s levnou žížalou uvízl metrákový sumec, nakráčela včera Jana Nagyová - Nečasová na policii. Naopak premiér nasadil masku smutného Rumcajse. Novomanželku políbil a poslal k výslechu," popisuje Blesk.

Nečasová čelí obvinění ze zneužití Vojenského zpravodajství ke sledování manželky svého tehdy milence, premiéra Nečase, a ze spoluúčasti na korumpování exposlanců ODS Marka Šnajdra, Ivana Fuksy a Petra Tluchoře.

Výslech by prý nezvládla

Jediné, co ale Nečasová na policii udělala, byla změna příjmení v protokolech. Po pouhé půl hodině budovu zase opustila s tím, že odmítla vypovídat. Prý se na to necítila. Ve skutečnosti ale podle deníku čeká na verdikt Nejvyššího soudu, zda lze trojici bývalých exposlanců ODS stíhat.

Podle módní kritičky deníku Františky Čížkové Nagyová po svatbě s Nečasem rozkvetla a i v úterý obstála bez výhrad, když zvolila elegantní šatový komplet a vhodné doplňky. Otazníkem prý byla pouze "šantánové divy hodná hříva napletených loken".

Zato Nečas nepůsobil právě svěžím dojmem. Byl pohublý a strniště vousů, které řadu mužů činí přitažlivými, prý tentokrát sexy nebylo. Tolerovat prý nelze ani volbu polo trika s límečkem, které se třískalo se sakem. "Snad bude, pane expremiére, líp," doufá Čížková.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: adr
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To podělali? Milion chvilek: Jasné informace. Nebudou rádi

20:01 To podělali? Milion chvilek: Jasné informace. Nebudou rádi

Moderátorka Jana Bobošíková tentokrát v pořadu JB Talk internetové XTV přivítala politologa Jana Kub…