Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vfe
21
Manželka někdejšího premiéra Stanislava Grosse údajně přišla o trvalý pobyt v České republice. Zjistil to deník Blesk z katastrálního výpisu k nemovitostem, u kterých Šárka Grossová figuruje jako majitelka.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vfe
Vy byste čistě teoreticky raději spolupracovala s SPD než s ANO? Vím, že nechcete spolupracovat ani s jedou ze stran, ale vaše tvrzení, že je zlo Babiš a ne Okamura mě překvapilo. A co přesně myslíte tím zlem? Děkuji za vysvětlení. Ptáčková
Expremiér Mirek Topolánek se obul do českých europoslanců, kteří hlasovali pro návrh na snížení emis…