Byla to taková fajnová párty u jezera s přáteli. Bohužel ji „narušil“ africký migrant

24.05.2017 10:17

Martýrium německých žen a dívek nebere konce. Od začátku migrační krize byly znásilněny stovky žen a nové případy stále přibývají. Aktuálně hlásí znásilnění město Hennef ve spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko.

Byla to taková fajnová párty u jezera s přáteli. Bohužel ji „narušil“ africký migrant
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Stany si uprchlíci rozestavili hned na několika ulicích. Tábory migrantů ze Středního východu a z Afriky vyrostly odděleně

Redakce serveru ParlamentníListy.cz dlouhé měsíce zevrubně sleduje bezpečnostní situaci v Německu z pohledu zástupkyň něžného pohlaví a výsledné pozorování nevyznívá nikterak optimisticky. Terčem sexuálního obtěžování či přímo znásilnění se stávají ženy v každém věku. Rozkurážnění uprchlíci se nezastaví před školačkami, ani před jejich babičkami. Letos v březnu tak například začal v Düsseldorfu proces s marockým migrantem, který znásilnil devadesátiletou ženu.

Známé jsou také případy sexuálního obtěžování dívek školou povinných. Nejenom na plovárnách, ale prakticky kdekoli v blízkosti uprchlických center, kterých jsou po celé zemi rozesety stovky. Známý je případ z uplynulého měsíce, kdy africký migrant překvapil milenecký pár při stanování poblíž Bonnu. S mačetou v ruce si vynutil sex s mladou ženou, jejíž přítel byl pod pohrůžkou smrti nucen zůstat uvnitř stanu.

Podobné případy neberou konce a zatím příliš nepomáhají ani zpřísňující opatření, která začala být uváděna do praxe po hromadném sexuálním obtěžování při předloňských silvestrovských oslavách v Kolíně nad Rýnem. K dalšímu znásilnění ostatně došlo minulý týden jen asi dvacet kilometrů od metropole spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko a jen deset kilometrů od výše zmíněného Bonnu, v padesátitisícovém městě Hennef. O incidentu blíže informuje deník Rheinische Post.

Jak server uvádí, ke znásilnění došlo minulý týden ve středu těsně před půlnocí, kdy šestadvacetiletý migrant z africké Eritreje zneužil nezletilou německou dívku u jezera Allner. Násilník byl zatčen o chvíli později, ale ke spáchání trestného činu se před vyšetřovateli prozatím nepřiznal. Server Derwesten zjistil, že eritrejský násilník byl součástí skupiny přátel, kteří se rozhodli společně posedět u jezera.

Doposud není ani jasné, za jakých okolností k útoku došlo. Oběť znásilnění se nicméně o něco málo později svěřila svému příteli a ten zavolal policii. „Podezřelý žije v Německu od roku 2014 v uprchlickém centru přímo v Hennefu. V pátek odpoledne byl předveden před soud, kde bylo rozhodnuto o jeho zadržení. Oběť rovněž pochází z Hennefu a v současné době je v péči svých rodičů a blízkých.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pro

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Velká akce ČSSD. Když pustili Maláčovou na pódium, začalo to lítat. Schillerové muselo zvonit v uších

20:48 Velká akce ČSSD. Když pustili Maláčovou na pódium, začalo to lítat. Schillerové muselo zvonit v uších

Optimismus a očekávání dobrých volebních výsledků – v takovém duchu se nesla atmosféra startu horké …