Bývalému šéfovi DPP došla trpělivost. Podává trestní oznámení

16.07.2012 22:56

Exšéfovi DPP Martinu Dvořákovi došla trpělivost. Nelíbí se mu, že je neustále osočován ze zbytečného utrácení peněz, což dokonce přirovnal k mediálnímu pranýřování a podává trestní oznámení.

Bývalému šéfovi DPP došla trpělivost. Podává trestní oznámení
Foto: tan
Popisek: Bývalý šéf DPP v Praze Martin Dvořák

"Od odstoupení je nám systematicky vyhrožováno lidmi okolo primátora (Bohuslava) Svobody (ODS) mediální likvidací, auditem a trestním stíháním. Tyto hrozby se nyní začínají realizovat mimo jiné i takzvaným 'auditem' od bývalých špiclů z ABL," řekl dokonce agentuře Mediafax bývalý ekonomický ředitel Ivo Štika.

Ani pes kůrku

"Celá ta pointa mediálních kampaní je, aby si ode mě nevzal ani pes kůrku a nikdo prostě nevěřil tomu, co říkám já," dodal Dvořák. Bývalé vedení teď  tvrdí, že tím, kdo by měl být pranýřován, je naopak město. To totiž podle jejich informací v nedávné době podepsalo několik nevýhodných smluv, které mají podnik připravit o miliardy korun. A to je také jeden z důvodů, proč teď podávají trestní oznámení.

Přitom z prošetřovaných deseti smluv, které byly za předchozího vládnutí uzavřené, byly v pořádku jen tři. A to bývalé bossy pražského dopravního podniku rozlítilo. Na nedostatky uzavřených smluv přitom už upozornil i primátor Prahy Bohuslav Svoboda.

"Sedm smluv se právníkům zdá být uzavřené pro dopravní podnik nevýhodně. Je v nich zakotvena příliš vysoká cena," uvedl. To se ale nelíbí Dvořákovi, který problém v předražených SMS jízdenkách ani v obrazovkách v metru rozhodně nevidí. "Tam není jedna jediná chyba, protože všechny ty smlouvy byly standardně vysoutěženy," brní se Dvořák.Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ane

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pane pražský primátore, během půl hodiny nám deset černochů nabízelo drogy a sex, co s tím děláte? Hřibova odpověď občana šokovala

12:34 Pane pražský primátore, během půl hodiny nám deset černochů nabízelo drogy a sex, co s tím děláte? Hřibova odpověď občana šokovala

Když se na kraji června letošního roku konal Rodinný den v pražské Stromovce, jeden z občanů počkal,…