Bývalý Véčkař Huml přešel do ČSSD. Jeho už Peake nezíská

20.04.2012 22:33

Zatímco se Karolína Peake snaží získat členy do svého nového poslaneckého klubu, taktéž bývalý Véčkař Stanislav Huml vstoupil do jiné strany. Jde o všem o ČSSD. Členem je prý už od ledna.

Bývalý Véčkař Huml přešel do ČSSD. Jeho už Peake nezíská
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Poslanec Stanislav Huml

Stranickou legitimaci získal Stanislav Huml už v lednu v Brandýsu nad Labem. "Není to pro mě tak zásadní informace. Se sociální demokracií jsem již spolupracoval," uvedl pro server Aktuálně.cz, proč nic neoznámil.

Huml se účastnil už od léta loňského roku jednání poslaneckého klubu sociálních demokratů. Má tedy pravdu v tom, že s nimi spolupracoval již dávno před vstupem do strany.

Před rokem 1989 si Huml vyzkoušel i KSČ. Poté vstoupil do VV, ale následně se stal „odpadlíkem“, když kritizoval poměry uvnitř strany. V momentě střetu Kristýny Kočí s Vítem Bártou se postavil na její stranu.

Na rozdíl od Kočí a Jaroslava Škárky vyšel Huml ze soudního sporu ohledně úplatkářství ve VV dobře. Vypovídal, že Bárta mu nabízel zajištění zakázek pro jeho nahrávací studio jakožto odškodnění za snížení platu. To následně posloužilo i jako jeden z hlavních důkazů. Soudce jeho výpovědi označil za věrohodné.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pan

Mgr. Mikuláš Peksa byl položen dotaz

Co byste vzkázal těmtisícům nezaměstnaným, kteří kvůli vám přijdou o práci?

Cituju z webu Aktuálně: ,,V případě zavedení emisní normy Euro 7 bude Škoda muset zavřít jednu výrobní halu, o práci přímo u automobilky přijdou tři tisíce lidí. Včetně dodavatelů půjde zhruba o deset tisíc." Vy normu hájíte. Fakt vám nedochází, jaké negativní důsledky s sebou přináší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Slováci nemají rádi NATO, hrozila se Čaputová. Fico ji ztrestal

21:31 Slováci nemají rádi NATO, hrozila se Čaputová. Fico ji ztrestal

„Je potřeba vyměnit politiky, ne národ.“ Lídr slovenské opoziční strany Směr a někdejší premiér Robe…