Bývalý náměstek Babiše napíše knihu. Bude to prý „zábavné“ čtení

17.07.2015 19:30

Někdejší náměstek Andreje Babiše Lukáš Wagenknecht si v tuto chvíli užívá volno poté, co odmítl dělat ministru financí z ANO politického náměstka, Je to totiž podle jeho názoru zbytečná funkce. Místo toho se možná bude věnovat psaní, třeba i o tom, jak zábavné bylo dělat audit v pražském dopravním podniku, Krajské zdravotní a Ministerstvu financí.

Bývalý náměstek Babiše napíše knihu. Bude to prý „zábavné“ čtení
Foto: Hans Štembera
Popisek: 1.náměstek ministerstva financí Lukáš Wagenknecht
reklama

„Chtěl bych napsat o tom, jak se v Česku vlastně dělá audit. Mám za sebou v tomto směru tři větší životní kapitoly. Prvními byly Regionální operační program Severozápad a Krajská zdravotní. Pak dopravní podnik. A do třetice Ministerstvo financí, to bylo také zábavné,“ říká bez dalších podrobností Wagenknecht serveru HlídacíPes.org.

Teď si užívá dovolenou, ale ještě nedávno byl prvním náměstkem současného šéfa státní kasy Andreje Babiše (ANO), který si ho sám vybral. Také ho ale sám vyhodil, přičemž exnáměstek tvrdí, že se nedozvěděl důvod vyhazovu. Konkrétnější představy o knize ale zatím nemá, jen prvotní nápady. Má prý docela dobrou paměť, takže se možná máme na co těšit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dobrovolníci STAN rozdávali na vesnicích noviny. Potili se, smáli. Humor zmizel, když slyšeli reakce lidí. Tohle nevypadá dobře, to vážně smrdí prů*erem

4:43 Dobrovolníci STAN rozdávali na vesnicích noviny. Potili se, smáli. Humor zmizel, když slyšeli reakce lidí. Tohle nevypadá dobře, to vážně smrdí prů*erem

Ačkoli se všechny české výzkumné agentury shodnou na tom, že koalice STAN a Pirátů je budoucím vítěz…