„Kandidátem na ministra spravedlnosti je poslanec ODS Marek Benda. Už si z lidí začínají dělat prdel. Ultrapodvodník, kterému odebrali pro podvod všechny tituly, ‚zbyl‘ mu jen výuční list, bude řídit SPRAVEDLNOST. Ministerstvo financí Stanjura, který nemá potřebnou kvalifikaci. Ke všemu vůl. Na další jména s radostí čekám. Se SPOLU přijde změna. Ještě bych na dopravu jebnul Řebíčka, ať si zase s rodinou nakrade a koupí pro změnu Karvinou,“ poznamenal zostra Ticháček.
„Kandidátem na ministra spravedlnosti je poslanec ODS Marek Benda. To není vtip,“ povšiml si také absolvent právnické fakulty Martin Chmela.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Co s tím hodláte dělat?
https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svobodni-Tajne-nakupy-za-penize-danovych-poplatniku-792807 Souhlasím s vámi, ale má někdo šanci něco změnit? Je pravda, že si ta komise dělá pořád co chce a mám dojem, že nikdo nemá šanci to vlastně ovlivnit.
Další články z rubriky
19:50 Kdo jiný vám prozradí, že se tu podvádí? Umělci hřímali před ČT
Spolek Milion chvilek pro demokracii v čele s Mikulášem Minářem dnes odpoledne svolal pochod na podp…
- 14:35 „Může jet jako fotograf.“ Koníček se prezidentovi v Partii vymstil
- 13:03 Majetek? Proč se neptají Fialy? Babiš naznačil vážnou věc
- 10:51 „Havel a celá ta disidentská šlechta byly hyeny!“ Zemřel antikomunista Jiří Wolf
- 8:00 Zapadlo. Zvací dopis Danuše Nerudové
- 15:35 Kdy seberete řád Zelenskému? Nepříjemná otázka na Pavla


