Oulický je prý s novou Paroubkovou stranou LEV 21 spojen přes ústředního tajemníka Jaroslava Andrese. Právě ten je majitelem značky Národní socialisté - levice 21. století.
Členové ČSNS měli prý oslovit i majitele společnosti Agrofert Babiše, aby se podílel na financování strany v čele s jejím lídrem Jiřím Paroubkem a dočasně pověřeným předsedou strany Stanislavem Palšou. Podnikatel ovšem odmítá, že by ho někdo kontaktoval.
SLEDUJEME téma: Paroubkova nová strana
Rozezlený Babiš: To si dělají legraci?

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
autor: par
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

7:38 Jak to těm lidem vysvětlit? Bartoš s Hrušínským spolu u mikrofonu
Podcast Ivana Bartoše FREESPEAK pohostil Jana Hrušínského. Probrali spolu Putina, Babiše a lidi, co …
- 22:25 „Doufám, že to budete taky sdílet.“ Otevřená rvačka o Fialu je tu
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR
- 12:40 A do mě se může? Zlá připomínka v kauze Turek a Rychlíková
- 11:15 Hrušínský: Kdo nechce Uršulu, hlasoval pro rozvrat EU
- 8:00 Každou šestou výplatu dáte NATO. Brutální čísla ze Slovinska