ČSSD jde znovu do toho. Bude jednat s Babišem

20.04.2018 17:47 | Zprávy

Sociální demokraté budou podle informací z odpoledního předsednictva strany pokračovat v jednáních o koaliční spolupráci s hnutím ANO Andreje Babiše. Podle informací ČTK se vyslovilo proti pět členů předsednictva, pro bylo 14 a sedm se jich zdrželo.

ČSSD jde znovu do toho. Bude jednat s Babišem
Foto: Hans Štembera
Popisek: ČSSD, ilustrační foto

Už před začátkem dnešní schůzky zástupci vedení ČSSD potvrdili, že ANO nabízí sociálním demokratům pět ministerstev včetně vnitra. Podle informací ČTK jde o ministerstva práce a sociálních věcí, zemědělství, kultury a resort obrany, či zahraničních věcí. Případnou spolupráci sociální demokracie zřejmě podmíní také písemným závazkem, že v případě prvoinstančního odsouzení opustí člen kabinetu vládu, což míří na premiéra Babiše, který je trestně stíhán v dotační kauze Čapí hnízdo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

A co celkové snížení hranice odpovědnosti u mladistvých?

Vzhledem k tomu, čeho se třeba náctiletí kolikrát dopouští, nebylo by na místě, aby se snížila hranice trestně právní odpovědnosti třeba právě na 16? Pak ať i volí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Turek ať drží h*bu. Godla je n***.“ Čtvrtníček sekl Motoristy

12:50 „Turek ať drží h*bu. Godla je n***.“ Čtvrtníček sekl Motoristy

Nově zvolený poslanec za Motoristy Filip Turek, jenž čelí kritice kvůli svým výrokům na sociálních s…