ČSSD provedla eutanázii. Jebem ty dušu, dobro došli. Babiš se projevil jako blb, zaznělo ke včerejšku

15.06.2017 8:50

Mnoho komentářů zaplnilo sociální sítě poté, co se premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) rozhodl opustit předsednické křeslo strany a jmenovat lídrem Lubomíra Zaorálka.

ČSSD provedla eutanázii. Jebem ty dušu, dobro došli. Babiš se projevil jako blb, zaznělo ke včerejšku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka
reklama

„Do odcházejících politiků se nekope. Zvláště, neodcházejí-li kvůli nějakému velkému skandálu. Prohlásit v takovou chvíli o někom, že je zbabělec, může jen hulvát,“ okomentoval slova předsedy hnutí ANO Andreje Babiše vůči odcházejícímu předsedovi ČSSD Bohuslavu Sobotkovi brněnský politolog Miloš Gregor. 

„Ukázka charakteru je to zejména ve chvíli, kdy sám Babiš chtěl kandidovat z posledního místa, aby se vyhl debatám s protikandidáty. Babiš promeškal příležitost ukázat se jako státnik. Místo toho se projevil jako blb. Ale co chtít od člověka s minulostí v StB, který neváhá jiné osočovat z marxismu-leninismu,“ dodal kriticky.

Situaci v ČSSD okomentoval i odborář František Jonáš. „Tak a ted ještě najít vhodného kandidáta na prezidenta a je hotovo. Triumvirát by tu byl. Jen tu chybí Řím, ostatně Kartágo musí být zničeno,“ řekl.

Mluvčí strany Patriotů Daniel Rovný pak byl velmi ironický: „ČSSD povede plzeňský rychlostudent Chovanec. Těch 5 % do voleb udělají... jim věřím!“ uvedl.

„Tak a dokonáno jest. Tragický obraz levicové části politického spektra je domalován. Detaily pak již až na podzim po sečtení volebních hlasů. Zbylé dvě koaliční vládní strany asi netušily, že schválily i tolik kontroverzní problém, kterým povolení eutanázie je. ČSSD jej od nepochopitelné výměny vlastních ministrů nastavila a dnes dokonala,“ poznamenal k celé situaci někdejší senátor za KSČM Vlastimil Balín.

„Ani prezident Miloš Zeman se v radostném zajíknutí a překvapení, jak mu vše vyšlo, nezmohl na víc, než papouškování zřejmě Foldynova výroku údajně z Facebooku jako jednoho nejmenovaného sociálního demokrata ze severních Čech – sociální demokracie se propadá do kreténství... A ty dva, resp. tři, protože to údajně četli spolu s Ovčáčkem na Facebooku vědí o stavu kreténismu své a mají osobní zkušenosti (přitom to na profilu Foldyny nikde není, takže spíše na ucho v nějaké konzultaci a nebo jako narážka na novou pozici Zaorálka?),“ poznamenal Balín. Výrok je na profilu Foldynova asistenta Dalibora Dvořáka, rovněž sociálního demokrata. 

„Nic to však nemění na tom, že dnes provedla ČSSD eutanázii, jebem ty dušu, dobro došli," uzavřel Balín.

„Pro ČSSD dobrej tah, ty 3% liberálů, kteří by ČSSD stejně nevolili, si najdou jinou stranu,“ podotkl vysokoškolský pedagog Josef Šlerka. A matematik Marian Kechlibar dodává: „Zaorálka znám z Ostravy ještě z doby, kdy byl okrajovou postavou. Lídr to není.“

Celý komentář Miloše Gregora:

Do odcházejících politiků se nekope. Zvláště, neodcházejí-li kvůli nějakému velkému skandálu. Prohlásit v takovou chvíli o někom, že je zbabělec, může jen hulvát. Ukázka charakteru je to zejména ve chvíli, kdy sám Babiš chtěl kandidovat z posledního místa, aby se vyhl debatám s protikandidáty. Babiš promeškal příležitost ukázat se jako státnik. Místo toho se projevil jako blb. Ale co chtít od člověka s minulostí v StB, který neváhá jiné osošovat z marxismu-leninismu.

Celý komentář Františka Jonáše:

Tak a ted ještě najít vhodného kandidáta na prezidenta a je hotovo.Triumvirát by tu byl. Jen tu chybí Řím, ostatně Kartágo musí bý zničeno.

Celý příspěvek Daniela Rovného:

ČSSD povede plzeňský rychlostudent Chovanec. Těch 5% do voleb udělají.... jim věřím!

Celý příspěvek Vlastimila Balína:

Tak a dokonáno jest. Tragický obraz levicové části politického spektra je domalován. Detaily pak již až na podzim po sečtení volebních hlasů. Zbylé dvě koaliční vládní strany asi netušily, že schválily i tolik kontroverzní problém, kterým povolení eutanázie je. ČSSD jej od nepochopitelné výměny vlastních ministrů nastavila a dnes dokonala. Ani prezident M. Zeman se v radostném zajíknutí a překvapení, jak mu vše vyšlo, nezmohl na víc, než papouškování zřejmě Foldynova výroku údajně z facebooku jako jednoho nejmenovaného sociálního demokrata ze Severních Čech - sociální demokracie se propadá do kreténství... a ty dva, resp. tři, protože to údajně četli spolu s Ovčáčkem na facebooku vědí o stavu kretenismu své a mají osobní zkušenosti (přitom to na profilu Foldyny nikde není, takže spíše na ucho v nějaké konzultaci anebo jako narážka na novou pozici Zaorálka?) Nic to však nemění na tom, že dnes provedla ČSSD eutanázii...., jebem ty dušu, dobro došli....

Celý příspěvek Josefa Šlerky:

<<pro ČSSD dobrej tah, ty 3% liberálů, kteří by ČSSD stejně nevolili, si najdou jinou stranu >>

Celý příspěvek Mariana Kechlibara:

Zaorálka znám z Ostravy ještě z doby, kdy byl okrajovou postavou. Lídr to není.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rusko a Čínu vykopnout z Dukovan? Zatím ne, zmrazil vzduch na ČT šéf ČEZ. BIS nepotěší

21:15 Rusko a Čínu vykopnout z Dukovan? Zatím ne, zmrazil vzduch na ČT šéf ČEZ. BIS nepotěší

Tendr na stavbu Dukovan není připravený, měl by se o rok a půl odložit, vláda by o něm neměla rozhod…