ČT údajně zakázala Moravcovi pozvat Šloufa

21.09.2013 19:15

V České televizi údajně zakázali pozvat Václavu Moravcovi do jeho pořadu Otázky Miroslava Šloufa, někdejšího spolupracovníka dnešního prezidenta republiky Miloše Zemana. Šloufova návštěva v Otázkách Václava Moravce byla přitom již inzerována a informovaly o ní jako první ParlamentníListy.cz.

ČT údajně zakázala Moravcovi pozvat Šloufa
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Šlouf

Dle oficiálního vysvětlení ČT vedení pořadu upřednostnilo problémy na Ostravsku v souvislosti s potížemi v OKD před situací uvnitř SPOZ. Informoval o tom server Lidovky.cz.

„Byl jsem pozván, dokonce mám e-mail s okruhy otázek a dneska to Václavu Moravcovi zrušili. Mluvil jsem s ním a on říkal: Nařídili mi to,“ uvedl v pátek večer Šlouf. Moravec mu prý vysvětloval, že byl na poradě o tématech přehlasován. „Prostě zakázali Moravcovi Šloufa,“ glosoval situaci "nezvaný" host. Serveru Lidovky.cz se stanovisko samotného Moravce získat nepodařilo. Podle mluvčí ČT Alžběty Plívové bude však Šlouf pozván k návštěvě některého z následujících vysílání pořadu Otázky Václava Moravce.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jma

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Strana hulvátů a dobytků, rétorika jak od K. H. Franka. Tady nejde jen o jednoho čičmundu z Jesenice, varuje Petr Žantovský. Další důkaz mu poskytlo Šafrovo forum

7:36 Strana hulvátů a dobytků, rétorika jak od K. H. Franka. Tady nejde jen o jednoho čičmundu z Jesenice, varuje Petr Žantovský. Další důkaz mu poskytlo Šafrovo forum

TÝDEN V MÉDIÍCH Komunisté častovali své odpůrce mnoha ošklivými výrazy, ale o podřezávání sviní se n…