Čaputová... mladá, krásná... hehehe... zdravá! Hihihihi... My chcem´ změnu, víte... Šíp se ve Všechnopárty otevřeně navážel do Zemana a publikum bylo v transu. Zato slovenský host, herec Kňažko...

14.12.2019 9:52

Prezidentský mluvčí Jiří Ovčáček se pořádně rozpálil nad obsahem zábavného pořadu České televize. Ve vysílání veřejnoprávního média totiž zhlédnul páteční talk show Všechnopárty Karla Šípa, kde byl hostem slovenský herec Milan Kňažko. Debata se během talk show ovšem nedržela jen u herectví či zábavných historek. Místo toho došlo na chválu mířenou na slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou. „My bysme rádi změnu!“ započal Šíp a strefoval se v narážkách do prezidenta Miloše Zemana. Nevynechal ani zdraví.

Čaputová... mladá, krásná... hehehe... zdravá! Hihihihi... My chcem´ změnu, víte... Šíp se ve Všechnopárty otevřeně navážel do Zemana a publikum bylo v transu. Zato slovenský host, herec Kňažko...
Foto: Repro ČT1
Popisek: Všechnopárty Karla Šípa s hercem Milanem Kňažkem

„Všechnopárty, před chvílí. ‚My bysme rádi změnu,‘ blekotá žulící se a celý zrůžovělý Karel Šíp o výběru prezidenta. ‚Je zdravá,‘ komentuje slovenskou prezidentku a div se neplácá do kolen. ČST Praha nacpe své vlhké politické sny i do pátečního zábavného pořadu,“ zuřil ohledně obsahu vysílání České televize prezidentský mluvčí Jiří Ovčáček.

Ovčáček poukazoval na včerejší vysílání pořadu Všechnopárty, v němž moderátor Karel Šíp na vlnách veřejnoprávního média ve své talk show přivítal herce Milana Kňažka.

Karel Šíp během rozhovoru najel na téma prezidentské volby a spustil: „U nás se už mluví, že by se měl najít budoucí prezident…“ „Pošleme někoho,“ pobavil se slovenský herec. A tázal se, zdali zde budeme chtít „dámu nebo pána?“

To Šíp okomentoval slovy: „Vy to teď máte úžasný!“ „Zeptejte se, jestli nemá Čaputová nějakou kamarádku…“ „Rozumíte…“ „Je mladá, krásná, zdravá,“ rozplýval se, načež podotkl: „A my bysme rádi změnu!“

Anketa

Vítáte vítězství Borise Johnsona v britských volbách ?

86%
7%
hlasovalo: 19093 lidí
„Jako že bychom si to vyměnili?“ pobavil se Knažko ohledně Šípových slov o slovenské hlavě státu, přičemž podotkl, že Čaputovou volil také. „Z toho, co bylo… Jiná možnost pro mě nebyla,“ vysvětlil vzápětí.

A nenechal suchou nit na protikandidátovi Čaputové Maroši Šefčovičovi. „On měl tak široký úsměv, že to jsem v životě neviděl. A asi dvaašedesát zdravých zubů. To byste musel vidět. Ten úsměv… To bylo něco tak důvěryhodného,“ řekl. 

Dodejme, že se Zuzana Čaputová ujala úřadu jako první žena a ve svých 45 letech je také nejmladší osoba v nejvyšší ústavní funkci. Prezidentkou je od června 2019.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: rak

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nejsou zváni! Okamura vyhnal štáb ČT, lidé se přidali a pískali. Velké dusno

8:18 Nejsou zváni! Okamura vyhnal štáb ČT, lidé se přidali a pískali. Velké dusno

Konfliktem s pracovníky České televize skončil další předvolební jarmark SPD. Novináři si zblízka na…