Česká televize hledá nejchytřejšího Čecha

02.01.2014 11:20 | Zprávy
autor: adr

Česká televize chystá novou zábavnou show Nejchytřejší Čech, která by se na obrazovkách měla objevit letos na jaře. Moderátorem pořadu, ve kterém se utká čtyřiadvacet finalistů, kteří umějí nejlépe využívat svůj mozek, bude někdejší hvězda TV Nova Roman Šmucler, jeho sekundantem se pak stane herec Jiří Havelka.

Česká televize hledá nejchytřejšího Čecha
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova České televize

"Není podstatné, jste-li muž nebo žena, odkud pocházíte a zda umíte tančit nebo zpívat. Ani není podstatné, jaké máte dokončené vzdělání. A není ani rozhodující, jaké máte IQ. Důležité je, jak dokážete využívat svůj mozek." prozrazuje k výběru účastníků kreativní producent Michal Reitler.

"Jsme také rádi, že se nám roli moderátora podařilo obsadit Romanem Šmuclerem. Roman je nesmírně inteligentní, bystrý a vtipný a taková by měla být i naše show," dodal Reitler.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

O čem (na)mají politici rozhodovat

Vy jste pro, aby vláda nebo politici nařizovali za jakého počasí se smí pít alkohol a co dělat nebo nedělat? Vedra jsou šílená, to ano, ale rozhodnutí, co s tím bude kdo dělat by mělo být na jedincích ne politicích, nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Falešní zubaři s „nějakým papírem z Ukrajiny“. Šmucler: Máme i mrtvé

13:25 Falešní zubaři s „nějakým papírem z Ukrajiny“. Šmucler: Máme i mrtvé

V Česku přibývá případů takzvaných falešných zubařů, kteří ordinují, přestože nemají potřebné stomat…