Česká televize rozšiřuje pořady k eurovolbám, zařadí i superdebatu

30.04.2014 19:10 | Zprávy
autor: pan, čtk

Česká televize rozšiřuje vysílání věnované volbám do Evropského parlamentu. Ke třem debatám lídrů, které se postupně odehrají v Ostravě, Brně a Praze, přibude den před začátkem voleb Evropská superdebata. Pozváno do ní bude všech 12 kandidátů, kteří se objevili v některém z předešlých speciálů s Václavem Moravcem.

Česká televize rozšiřuje pořady k eurovolbám, zařadí i superdebatu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka EU

„Evropským tématům se na zpravodajském kanálu České televize věnujeme průběžně. Před nadcházejícími volbami jsme navíc připravili tři debaty s lídry a speciální diskusní pořad přímo z Bruselu. Prostor dáváme kandidujícím subjektům také v Událostech, komentářích, Politickém spektru i kontinuálním vysílání," uvedl ředitel zpravodajství Zdeněk Šámal.

Zařazení superdebaty na den před volbami podle něj divákům umožní ještě naposledy získat odpovědi na to, co je zajímá, a současně posílit obecný zájem o evropské dění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Politická kultura

I mě se čím dál víc příčí. Stejně, jako se mi příčí to, jak politici pohrdáte těmi, co mají odlišný názor a urážíte je. Netvrdím, že vy, ale třeba politici z ODS a STAN to dělají. A nevšimla jsem si, že byste se proti tomu ohradila. Proč? A jak tedy přesně chcete změnit politickou kulturu? Kristýna

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinka se po sérii „vylomenin“ právě dočkal odměny

12:54 Macinka se po sérii „vylomenin“ právě dočkal odměny

Čtení výtisku Rudého práva při projevu prezidenta, ironická poznámka na stejné téma, dobírání si nov…